Už zas tá bolesť platničiek? Spinal Vital – kvalitná výživa pre chrbticu

Seniori, športovci či ľudia so sedavým zamestnaním. Ich chrbtica je v ohrození a nielen pre ľudí zo spomenutých kategórií môže byť Spinal Vital tou správnou voľbou.

Spinal Vital – kvalitná výživa pre chrbticu

V seniorskom veku je bolesť platničiek pomerne bežným javom. Športovci či ľudia so sedavým zamestnaním svoju chrbticu nadmerne zaťažujú. Niet sa čo čudovať, že množstvo ľudí, ktorých trápia bolesti chrbtice, stúpa.

Riešením môže byť úprava životného štýlu – viac pohybu, lepšie stravovanie, kvalitnejšie držanie tela, nepreťažovanie chrbtice a v neposlednom rade aj kvalitná doplnková výživa.

Spinal Vital je komplex minerálov, vitamínov a podporných látok, ktorý zlepšuje kvalitu, výživu a elasticitu platničiek.

Pre koho je prípravok určený?

Ako bolo spomenuté v riadkoch vyššie – najmä pre seniorov, športovcov či ľudí so sedavou prácou. Chrbtica ľudí z týchto kategórií je na bolestivosť výrazne náchylnejšia.

Seniori sa často sťažujú na bolesť platničiek. S pribúdajúcim vekom sa stav chrbtice môže zhoršovať, no spomaliť, či zabrániť degeneratívnemu procesu možno správnym cvičením, správnym držaním tela a užívaním doplnku Spinal Vital.

 Športovci, najmä tí, ktorí vykonávajú pohyb jednostranne zaťažujúci určitú časť tela či určité svalové partie, mávajú často problémy s chrbticou. Aj pre mladých, aktívnych ľudí je prípravok Spinal Vital vhodný.

Ľudia so sedavým zamestnaním sa často po hodinách presedených pri počítačoch sťažujú na stuhnutosť či bolestivosť chrbtice. Riešením je správny pohyb, cvičenie a doplnok výživy Spinal Vital, ktorý svojím jedinečným zložením dokáže zabezpečiť kvalitnú regeneráciu namáhaných partií.

Ako sa Spinal Vital užíva?

Pokiaľ vás netrápia akútne problémy s chrbticou, stačí užívať dlhodobo 1 tabletku denne. Zabezpečíte tým kvalitnú výživu a regeneráciu pre vašu chrbticu a pomôžete tým predchádzať problémom s platničkami v budúcnosti.

Ak máte bolesti a akútne problémy s chrbticou, odporúča sa dávkovať 3x denne 1 tabletu Spinal Vital. Zázraky však nečakajte z večera do rána. Odporúča sa prípravok užívať aspoň 3-6 mesiacov, aj napriek tomu, že sa stav vašej chrbtice zlepší a bolesti budú slabšie, či úplne vymiznú.

Dôležité! Prípravok nie je vhodný pre osoby trpiace celiakiou a laktózovou intoleranciou. Pri deťoch a tehotných ženách je vhodné poradiť sa o užívaní prípravku Spinal Vital individuálne s lekárom či lekárnikom.

Každá tableta obsahujeMnožstvo látky vyjadrené v mg na tri tabletyMnožstvo látky vyjadrené v % na tri tablety
Vitamín C (kyselina l-askorbová)120(mg)150,00%
Vitamín D3 (cholekalciferol)7,5 (μg)150,00%
Vitamín K1 (phytonadione)90 (μg)110,00%
Vápnik (Calcium)375 (mg)46,00%
Horčík (Magnesium)187,5 (mg)50,00%
Mangán (manganum)1,695 (mg)85,00%
Draslík (Potassium glukonat)60 (mg)3,00%
Bór (Boron)1,5 (mg)30%
Bromelaín (ananásový enzým) 2400 jednotiek30 (mg)nie je stanovené
L-lyzín (L-lyzín hydrochlorid)30 (mg)nie je stanovené
RVH – referenčná výživová hodnota